м. Київ, Фастівський район
Київської області
, с. Гатне,
вул. Київська, 138а
   
    
УВАГА!
В разі відсутності мобільного звязку на мобільних номерах нашого підприємства
ПРОСИМО писати або дзвонити на Viber +380966566400
UA
RU

Тельфери загальнопромислові "CD/MD"

 

Електричні тельфери (талі) CD1 / MD1 - це елементи підйомно-транспортного обладнання, які встановлюються на стаціонарних і пересувних кранах, кран балках будь-яких конструкцій, а також будь-яких жорстко закріплених металевих конструкціях.

Вироби характеризуються компактною конструкцією, незначною вагою, невеликими габаритами, зручним управлінням.
Моделі CD1-одношвидкісні, швидкість підйому вантажу 8м / хв. Моделі MD1- двосторонні, мають швидкість підйому 8м / хв. і 0,8 м / хв.

За вантажопідйомностю тельфери випускаються 0,5; 1,0; 2,0; 3,0; 5,0; 10 тон. По висоті підйому мають наступний ряд: 6м; 9м; 12м; 18м; 24м; 30м, а також моделі з особливо великою висотою підйому від 30м. до 60м.

Тельферами з особливо великою висотою підйому комплектуються нами вироблені крани, зокрема «Кран газоблок», вантажопідйомність яких становить від 1 до 2 тон.

 

Тельфери моделі CD, MD

Декларація відповідності - документ, що видається першою особою (постачальник, виробник або уповноважена ним особа) засвідчує, що продукція(послуга) відповідає певним вимогам.

Декларація відповідності Технічному Регламенту (Декларація ТР) - документ, який підтверджує, що продукція відповідає обов'язковим вимогам Технічних регламентів України. Декларація відповідності видається на підставі доказів відповідності продукції та/або на підставі контрольних випробувань. Оцінка відповідності продукції вимогам технічних регламентів проводиться згідно Технічного регламенту модулів оцінки відповідності, затвердженим Постановою Кабінету міністрів України №95 від 13.01.2016 року.
Сертифікат відповідності — документ, що виданий для підтвердження того, що продукція, система якості, система управління якістю, система управління довкіллям, персонал відповідає встановленим вимогам конкретного стандарту чи іншого нормативного документу, визначеного чинним законодавством – ДСТУ, ГОСТ, технічним умовам тощо.

Терміни «сертифікат якості» та «сертифікат на систему управління якістю» є неофіційними термінами, що використовуються в практиці, як синоніми до терміну «сертифікат відповідності».
 

Адреса виробничих потужностей: Київська обл., с. Гатне, вул. Київська 138А.

Контактна інформація
м. Київ, Фастівський район
Київської області, с. Гатне,
вул. Київска, 138а
Відділ продажу
sales@budmash.ua