м. Київ, Фастівський район
Київської області
, с. Гатне,
вул. Київська, 138а
   
    
УВАГА!
В разі відсутності мобільного звязку на мобільних номерах нашого підприємства
ПРОСИМО писати або дзвонити на Viber +380966566400
UA
RU

Верстати згинання арматури GW-40, GW-50, GW-60, запчастини

У сучасному будівництві при виробництві каркасних конструкцій, арочних блоків, колон, бетонних кілець для колодязів, а також при заливанні фундаменту, часто стикаються з тим, що звичайні прямі прути арматури малопридатні, і їх доводиться згинати в залежності від форми конструкції. Гнути прути арматури вручну - дуже трудомісткий та важкий процес, пов'язаний з великими витратами часу. Так як при будівництві, витрати часу пов'язані з високими фінансовими витратами, то для оптимізації та автоматизації процесу надання арматурі потрібної форми, були розроблені спеціальні пристрої - верстати для гнуття арматури (арматурогиб).

У лічені хвилини верстат для гнуття арматури (арматурогиб) зможе надати арматурі будь-яку форму та зігнути під необхідним кутом.

Верстат для гнуття арматури GW-40 має потужність 3 кВт, швидкість обертання робочого диска 5-10 обертів на хвилину та здатний гнути гладку арматуру діаметром від 4 до 40 мм і ребристу діаметром від 4 до 32 мм.

Верстат для гнуття арматури GW-50 має потужність електропривіду 4 кВт, швидкість обертання робочого диска 5-10 обертів на хвилину та здатний гнути гладку арматуру діаметром від 4 до 50 мм і ребристу діаметром від 4 до 38 мм.

Верстат для гнуття арматури GW-60 має електропривід потужністю 7,5 кВт, швидкість обертання робочого диска 3-8 обертів на хвилину та здатний гнути гладку арматуру діаметром від 6 до 60 мм та ребристу діаметром від 6 до 45 мм.

Технічні характеристики верстатів для згинання арматури GW-40 та GW-50.

Модель станка для різання арматури

GW 40

GW 50

Діаметри гнуття арматури (клас А1)

4 - 40 мм - клас А1

4 - 50 мм - клас А1

Діаметри гнуття арматури (клас А3)

4 - 32 мм - клас А3

4 - 38 мм - клас А3

Швидкість обертання електродвигуна

1440 об/хв.

1440 об/хв

Потужність електродвигуна

3 кВт

4 кВт

Діаметр диска на робочому столі

340 мм
380 мм

Робоча швидкість головного валу верстата

5-10 об/хв.
5-10 об/хв.

Можливі кути згинання арматури

0 ° - 180 °

0 ° - 180 °

Напруга

380 В / 50 Гц

380 В / 50 Гц

Починаючи з 2007 року наша компанія почала імпортувати будівельне обладнання з КНР, в тому числі верстати для гнуття арматурної сталі моделі GW-40; GW-50.

Були організовані багаторазові поїздки наших співробітників на заводи виробників верстатів для вивчення рівня виробництва кожного з них. В результаті були визначені ті виробники, які якість своєї продукції підтвердили вже багатьма роками успішної роботи. Крім верстатів для гнуття ми поставляємо цілий ряд запасних частин і комплектуючих до них, що дозволяє в найкоротші терміни вирішувати всі виниклі технічні несправності.

Верстати для згинання арматурної сталі GW

Декларація відповідності - документ, що видається першою особою (постачальник, виробник або уповноважена ним особа) засвідчує, що продукція(послуга) відповідає певним вимогам.

Декларація відповідності Технічному Регламенту (Декларація ТР) - документ, який підтверджує, що продукція відповідає обов'язковим вимогам Технічних регламентів України. Декларація відповідності видається на підставі доказів відповідності продукції та/або на підставі контрольних випробувань. Оцінка відповідності продукції вимогам технічних регламентів проводиться згідно Технічного регламенту модулів оцінки відповідності, затвердженим Постановою Кабінету міністрів України №95 від 13.01.2016 року.
Сертифікат відповідності — документ, що виданий для підтвердження того, що продукція, система якості, система управління якістю, система управління довкіллям, персонал відповідає встановленим вимогам конкретного стандарту чи іншого нормативного документу, визначеного чинним законодавством – ДСТУ, ГОСТ, технічним умовам тощо.

Терміни «сертифікат якості» та «сертифікат на систему управління якістю» є неофіційними термінами, що використовуються в практиці, як синоніми до терміну «сертифікат відповідності».

Адреса виробничих потужностей: Київська обл., с. Гатне, вул. Київська 138А.

Контактна інформація
м. Київ, Фастівський район
Київської області, с. Гатне,
вул. Київска, 138а
Відділ продажу
sales@budmash.ua