м. Київ, Фастівський район
Київської області
, с. Гатне,
вул. Київська, 138а
   
    
УВАГА!
В разі відсутності мобільного звязку на мобільних номерах нашого підприємства
ПРОСИМО писати або дзвонити на Viber +380966566400
UA
RU

Верстати для рубки арматурної сталі СМЖ-172, СМЖ-175, запчастини

Наше підприємство має великий досвід з виробництва верстатів для рубки арматурної сталі СМЖ-172. Використовуючи величезний досвід виробництва запасних частин до будівельного обладнання, починаючи з початку двохтисячних років, наша компанія серійно виготовляє верстати рубки арматурної сталі СМЖ-172 та запасні частини до верстатів СМЖ-172 та СМЖ-175, такі як:

  • всі без винятку шестерні;
  • втулки бронзові;
  • вали та осі;
  • куліси і інші деталі.

Верстати СМЖ-172 та всі деталі до них знаходяться на складі готової продукції.

Наявність деталей і комплектуючих на складі дозволяє нам в найкоротші терміни виробляти верстати СМЖ-172, проводити ремонт і відновлення верстатів СМЖ-172 та СМЖ-175.

Всі роботи проводяться в заводських умовах.

Верстати для рубки арматурної сталі СМЖ-172

Декларація відповідності - документ, що видається першою особою (постачальник, виробник або уповноважена ним особа) засвідчує, що продукція(послуга) відповідає певним вимогам.

Декларація відповідності Технічному Регламенту (Декларація ТР) - документ, який підтверджує, що продукція відповідає обов'язковим вимогам Технічних регламентів України. Декларація відповідності видається на підставі доказів відповідності продукції та/або на підставі контрольних випробувань. Оцінка відповідності продукції вимогам технічних регламентів проводиться згідно Технічного регламенту модулів оцінки відповідності, затвердженим Постановою Кабінету міністрів України №95 від 13.01.2016 року.
Сертифікат відповідності — документ, що виданий для підтвердження того, що продукція, система якості, система управління якістю, система управління довкіллям, персонал відповідає встановленим вимогам конкретного стандарту чи іншого нормативного документу, визначеного чинним законодавством – ДСТУ, ГОСТ, технічним умовам тощо.

Терміни «сертифікат якості» та «сертифікат на систему управління якістю» є неофіційними термінами, що використовуються в практиці, як синоніми до терміну «сертифікат відповідності».
 

Адреса виробничих потужностей: Київська обл., с. Гатне, вул. Київська 138А.

Контактна інформація
м. Київ, Фастівський район
Київської області, с. Гатне,
вул. Київска, 138а
Відділ продажу
sales@budmash.ua