м. Київ, Фастівський район
Київської області
, с. Гатне,
вул. Київська, 138а
   
    
УВАГА!
В разі відсутності мобільного звязку на мобільних номерах нашого підприємства
ПРОСИМО писати або дзвонити на Viber +380966566400
UA
RU

Трос сантехнічний (каналізаційний) БУДМАШ®

Опис.

Трос сантехнічний або каналізаційний є трос сталевої конструкції, що дозволяє передавати крутного зусилля вліво - вправо без різниці, не втрачаючи своїх властивостей.

Основними властивостями тросу є:

   • збереження жорсткості, що запобігає «складанню» тросу в трубах;
   • гнучкість при проході колін і поворотів 90 ° та 120 °;
   • забезпечення виконання як крутних, так і поступальних рухів;
   • пружність, яка забезпечує повернення тросу в рівний прямолінійний стан після проходження кутових елементів каналізації.

На склад готової продукції трос кожного діаметра надходить в барабанах по 1 000 метрів, потім нарізається для оптового продажу в зручні бухти 50 - 100 метрів, а також будь-які розміри для роздрібних продажів.

Конструкція тросу.

Трос виготовлений шестирядною навивкою дротів певного діаметру з чергуванням лівої - правої навивки кожного шару. Від кількості шарів залежить зовнішній діаметр тросу, з додаванням кожного шару зовнішній діаметр тросу збільшується на один щабель - до свого діаметру. Наше обладнання дозволяє випускати трос наступних діаметрів: 6; 8; 10; 12; 14; 16; 19 мм.

Додаткова і корисна комплектація.

 • ручка мала. Не знімається, простої трубчастої конструкції, встановлюється методом обтиску на трос діаметрів 6; 8; 10 мм.
 • ручка велика. Для зручності виконання робіт ручка має знімну конструкцію, установка здійснюється через обпресовану сталеву втулку. Ручка дозволяє ефективно використовувати м'язову силу при виконанні робіт. Встановлюється на трос діаметром 10; 12; 14; 16; 19 мм.
 • комплект насадок для труб діаметром 40 мм. Даний комплект дозволяє при щадному впливі інструменту на трубу, якщо вона виготовлена з пластику, досягти очікуваного ефекту. Рекомендуємо застосовувати з тросами діаметрів 6; 8 мм.
 • комплект насадок для труб діаметром 50 мм. Даний комплект дозволяє при щадному впливі інструменту на трубу, якщо вона виготовлена з пластику, досягти очікуваного ефекту. Рекомендуємо застосовувати з тросами діаметрів 8 та 10 мм.
 • комплект насадок для труб діаметром 110 мм. і більше. Даний комплект може використовуватися більш інтенсивно з набагато більшими зусиллями з тросами діаметрів 12; 14; 16 мм.
 • комплект насадок для труб діаметром 160 мм. і більше. Даний комплект може використовуватися більш інтенсивно з набагато більшими зусиллями з тросами діаметрів 14; 16; 19 мм.

Критерії вибору тросу сантехнічного.

 • трос діаметром 6; 8; 10 мм. з напресованою незнімною ручкою і змінними насадками застосовується при прочищенні побутових і всіх внутрішніх каналізацій діаметром 50 - 100 мм. в тих випадках, коли застосування дешевих, разових спіральок, гнучких шлангів, пружинних і такелажних тросів не ефективне, а треба використовувати професійний трос малих діаметрів.
 • трос діаметром 12; 14; 16; 19 мм. в комплекті з великою знімною ручкою і потужними, масивними знімними насадками застосовується для прочищення стояків і горизонтальних ділянок в середині будівель, споруд а також ділянок зовнішньої каналізації між каналізаційними колодязями.
Для демонстрації оптимального співвідношення діаметрів тросу до діаметрів сантехнічних труб з урахуванням кутів повороту і застосуванням насадок на тросу, ми пропонуємо стенд, зображений на фотографії.

Перебуваючи на території нашого підприємства по виробництву троса сантехнічного, будь-який замовник може особисто протестувати своїми руками будь-яку з насадок на трос, стосовно кожного з діаметрів труби сантехнічної, розташованої на стенді.

Адреса виробництва: м Київ, Києво-Святошинський р-н, с. Гатне, вул. Київська, 138а (м.Київ. М. Теремки).

Кінцевим споживачам.

Співчуваємо будь-кому, хто зайшов на цю сторінку нашого сайту не з цікавості. Якщо Ви тут за потребою - ми раді Вам допомогти вирішити виниклі проблеми.

Підприємцям.

Якщо Ви вирішили розширити асортимент продажу своїх господарських або сантехнічних товарів - ми формуємо дилерську мережу в межах всіх регіонів України з продажу нашої продукції на вигідних умовах.

Наша продукція.

Наше підприємство єдине в Україні -виробник тросу професійного з високими експлуатаційними характеристиками. Ми маємо повний цикл виробництва від перемотування дроту до термообробки і розминки готової продукції.

Пріоритети.

Наше виробництво не орієнтоване на величезний асортимент пристосувань для прочищення побутової і внутрішньої каналізації, виготовлених на основі спіральок, гнучких шлангів, комбінації спіральок і такелажних тросів, а також інших підручних матеріалів, які дуже широко представлені в торгових мережах та інтернеті.

Адреса виробничих потужностей: Київська обл., с. Гатне, вул. Київська 138А.

Контактна інформація
м. Київ, Фастівський район
Київської області, с. Гатне,
вул. Київска, 138а
Відділ продажу
sales@budmash.ua