м. Київ, Фастівський район
Київської області
, с. Гатне,
вул. Київська, 138а
   
    
УВАГА!
В разі відсутності мобільного звязку на мобільних номерах нашого підприємства
ПРОСИМО писати або дзвонити на Viber +380966566400
UA
RU

Ємності круглі універсальні 0,2-0,3 м3

Пропонуємо до реалізації ємності металеві власного виробництва універсальні, круглої форми (див. фото і графічне зображення)

Призначення: ємності можуть мати дуже широке застосування в будівництві, як альтернатива ящику будівельному, в сільському господарстві, в переробній галузі та в інших місцях, де можуть бути необхідні ємності даного виду і конструкції.

Конструкція: основою ємності є цілісноштамповане днище, виготовлене з холоднокатаного листа металу товщиною 2,0 мм., а також обичайка, виготовлена з гарячекатаного листа товщиною теж 2,0 мм. Завершує конструкцію ємності окантовка з профільної труби 20 х 40 х 2 і чотири стропувальні петлі зі сталі круглого перетину D10 мм.

Виготовлення ємностей під замовлення: при виготовленні партії ємностей під замовлення, товщина листа для виготовлення днища і обичайки може бути збільшена до 5мм., об’єм ємності може бути збільшений до 1,5 м 3 і більше.

Ціна в прас-листі вказана за пробні екземпляри, які знаходяться на складі готової продукції. Розрахунок ціни відбувається після обробки конкретної заявки.

Адреса виробничих потужностей: Київська обл., с. Гатне, вул. Київська 138А.

Контактна інформація
м. Київ, Фастівський район
Київської області, с. Гатне,
вул. Київска, 138а
Відділ продажу
sales@budmash.ua