м. Київ, Фастівський район
Київської області
, с. Гатне,
вул. Київська, 138а
   
    
УВАГА!
В разі відсутності мобільного звязку на мобільних номерах нашого підприємства
ПРОСИМО писати або дзвонити на Viber +380966566400
UA
RU
Трансформатор - це агрегат, який підвищує або знижує напругу в електроланцюгах. Відповідно, є пристрої, що знижують або підвищують значення напруги електромережі.
28.09.2020

У більшості будинків чавунні труби замінені на пластикові, внутрішні стінки яких, гладкі. На них набагато менше утворюється наліт і вони не так схильні до засмічення.
08.09.2020
Арматурна сталь (та вироби з неї) необхідні на всіх етапах будівельних робіт. За допомогою арматурних прутків підсилюють конструкцію всього будівельного об’єкта від фундаменту до даху. Від якості і продуктивності верстатів гнуття арматури залежить швидкість виконання будівельних робіт на об’єкті.
26.08.2020
Шановні читачі мого блогу! Ця стаття присвячується класичній організації бетонних робіт, коли доставлений на будівельний об'єкт товарний бетон за допомогою підйомного крану потрібно укласти в опалубку або зробити заливку плоских монолітних ділянок.
26.06.2020
Це стаття мого блогу адресована для аудиторії від працівників відділу постачання до власників бізнесу абсолютно різних напрямів. Якщо Ви придбаваєте устаткування для інших цілей, чим для підйому і переміщення вантажу, поради з його вибору давати не буду.
26.06.2020
Шановні читачі мого блогу! Цю першу статтю по вантажопідйомному устаткуванню я пишу на правах інженерно-технічного працівника з майже тридцятирічним стажем, а також маючи у своєму особистому архіві безліч посвідчень починаючи від "посвідчення стропальника" до відповідального за дуже велике кранове господарство.
26.06.2020
Шановні читачі мого блогу! Ця стаття призначена для виконробів, начальників ділянок, механіків, а також осіб, що розпоряджаються коштами на придбання та ремонт устаткування, будівельної техніки.
26.06.2020
Шановні читачі мого блогу! У цій статті хочу розповісти про важливу комплектуючу абсолютно будь-якого верстата для рубки арматурної сталі будь-яких виробників, різних років випуску, а також виконань : механічних, гідравлічних - це ножі для рубки арматурної сталі.
26.06.2020
Ця стаття призначена в першу чергу для власників абсолютно будь-яких видів бізнесу, де в роботі застосовується устаткування, позначене в заголовку моєї статті.
26.06.2020
Ця стаття адресована для керівників підприємств абсолютно різних видів бізнесу, які масово використовують внутрішньо цехові або як окремий випадок будівельно-монтажні вантажопідйомні пристрої : тельфери, талі, а разом з ними і кран балки, крани і так далі коли усе підйомне устаткування застосовується для простих за швидкістю переміщень вантажів, але в той же час виникають потреби в повільному підйомі / опусканні вантажу.
26.06.2020
Шановні читачі мого блогу в особі керівників відділів постачання, а також інших керівників, що відповідають за комплектацію будівельних об'єктів будівельним устаткуванням, будівельною тарою, а також засобами малої механізації.
25.06.2020