м. Київ, Фастівський район
Київської області
, с. Гатне,
вул. Київська, 138а
   
    
УВАГА!
В разі відсутності мобільного звязку на мобільних номерах нашого підприємства
ПРОСИМО писати або дзвонити на Viber +380966566400
UA
RU


Верстати правильно-відрізні YGT4 – 12; YGT4 - 14.

Правильно-відрізні верстати для дроту, катанки, арматурної сталі круглого і ребристого профілю є досить складним устаткуванням в порівнянні із згинальними і рубочними верстатами.

Усі верстати мають однаковий устрій, але кожен вузол окремо має свою власну конструкцію, яка може принципово відрізняться по кінематиці, виконанню, металоємності.

Конструкція кожного вузла окремо, як і верстат в цілому, визначає його фактичні "схильності" до виконання тих або інших поставлених завдань. Як правило, виробники усіх верстатів у своїх характеристиках вказують мінімальні і максимальні значення діаметрів сировини, що переробляється, які практично мало чим відрізняються один від одного, а габарити, вага верстата відрізняються в рази. Також ціни на верстати при дуже схожих характеристиках різних моделей відрізняються більш ніж два-три рази.

Своїх потенційних замовників ми ділимо на дві категорії:

  • Правильно-відрізні верстати вже працюють на виробництві, і Ви розширюєте свій верстатний парк. В даному випадку ми дистанційно можемо дати усі необхідні консультації і спільно підібрати необхідну модель верстата.
  • Якщо майбутнє придбання правильно-відрізного верстата це є Ваш перший досвід, ми запрошуємо представників замовника у складі відповідального за експлуатацію, а також за ремонт, обслуговування, наладку, у тому числі майбутнього оператора протестувати в заводських умовах усі вузли, агрегати усіх наявних верстатів.

Нині ми у присутності представників замовника готові протестувати дві моделі правильно відрізних верстатів Китайського виробництва YGT4 - 12 і YGT4 - 14. Забезпечуємо технічну, інформаційну підтримку на увесь термін експлуатації устаткування.

Наше підприємство виробляє повний асортимент витратних і швидко зношуваних деталей до усіх видів, марок, моделей правильно відрізних верстатів Українського, Російського, Китайського, Турецького, Корейського виробництва.

Порівняльні характеристики

 

YGT4-12

 

YGT4-14

 

Потужність двигуна, кВт

7,5 кВт

9 кВт

Швидкість тягово-відрізного циклу, м/хв.

50 м/мин

50 м/мин

Можлива погрішність випрямлення, мм

+/- 2 мм

+/- 2 мм

Можлива погрішність різання, мм

+/-0,5-1,0 см

+/-0,5 см

Допустимі діаметри арматури і дроту, мм

4-12 мм

4-14 мм

Габарити, мм

1550*730*950 мм

2300*870*1300 мм

Вага, кг

270 кг

400 кг

Цена Ціна

от 2 600 $

от 3 162 $

Адреса виробничих потужностей: Київська обл., с. Гатне, вул. Київська 138А.

Контактна інформація
м. Київ, Фастівський район
Київської області, с. Гатне,
вул. Київска, 138а
Відділ продажу
sales@budmash.ua