м. Київ, Фастівський район
Київської області
, с. Гатне,
вул. Київська, 138а
   
    
УВАГА!
В разі відсутності мобільного звязку на мобільних номерах нашого підприємства
ПРОСИМО писати або дзвонити на Viber +380966566400
UA
RU
Поршньові компресори SPERAN
Компресори SPERAN без ресивера
Компресорні головки (вузли)
Запчастини до компресорів

Поршньові компресори SPERAN

Поршневий компресор SPERAN – це установка, що має систему подачі та стиснення повітря, засновану на поршні. Такий тип компресора застосовується сьогодні не тільки на виробництві, а й у промисловості та повсякденному житті людини.

Поршневі компресори SPERAN мають функцію стиснення під тиском повітря. Головними ланками продуктивності компресора SPERAN є: циліндр, що діє, поршень, всмоктуючий і нагнітальний клапани.
Завдяки технічним характеристикам застосування поршневих повітряних компресорів SPERAN здійснюється в різних сферах діяльності людини, на СТО та в ремонтних майстернях, в хімічній та будівельній галузі, в медицині та харчовій промисловості.
Типи повітряних поршневих компресорів SPERAN:

      - Масляні та безмасляні: використовуються в середовищі, де необхідною умовою є подача чистого повітря, в такому типі компресора, на відміну від масляного, повітря та масляна рідина знаходяться окремо. У свою чергу, компресори поршневі масляні мають великий запас і широко використовуються в меблевій та автомобільній промисловості;
       - Щодо кількості циліндрів – одноциліндрові, двоциліндрові та багатоциліндрові компресори.
       - Кількість ступенів стиску – бувають одноступінчасті, а також багатоступінчасті поршневі повітряні компресори.
       - Тип циліндрів – (W-подібні, V-подібні та H-подібні)
Купить компрессор без ресивера
компрессор без ресибера цена. Киев. Украина.

Компресори без ресивера SPERAN

Компресор без ресивера SPERAN є механізмом, призначеним для забезпечення виробництва стиснутого повітря. Його особливість полягає у відсутності повітрозбірника. Незважаючи на те, що останній забезпечує більш стабільну роботу установки та ефективно усуває надлишок вологи в кінцевому продукті, його наявність потрібна далеко не завжди. До того ж установки без ресивера SPERAN коштують дешевше, а при необхідності його можна встановити після покупки.

Поршневі компресори без ресивера SPERAN особливо потрібні при проведенні будівельних робіт. Використовуються в лініях, де вже є повітрозбірники, тому й не вимагають їхньої наявності.

Вартість установок без ресивера SPERAN нижче, ніж аналогів, які мають цей елемент, а їх асортимент різноманітний.

 

компрессоры без ресивера. Опорные плиты.

Компресорні головки (вузли)

Компресорна головка SPERAN є складовою пневмоблоку компресора поршневого типу. Саме цей вузол відповідає за вироблення стисненого повітря з атмосферної повітряної маси та його нагнітання у пневмосистему, ресивер чи безпосередньо споживачеві.
Нагнітальну здатність поршневого компресора забезпечує один з основних робочих вузлів - компресорна головка. Як би надійний не був пневмоагрегат, і якою б акуратною не була експлуатація пристрою, приходить час, коли робочий ресурс головки вичерпаний і необхідна її заміна. Ось тоді можна сміливо звертатися до асортименту на цій сторінці.
Особливості конструкції та експлуатації

Будова поршневої компресорної головки SPERAN передбачає наявність шатунно-поршневого механізму зі зворотно-поступальним рухом поршнів. Кількість циліндрів у блоці для кожної моделі різна (від двох до чотирьох).

Для попередження швидкого зносу деталей компоненти змащуються маслом. Мастило заправляється в картер. Завдяки фільтрації олія може використовуватися багаторазово, проте змінюється при кожному ТО.
У компресорній головці SPERAN в одному або двоступінчастому режимі стискається повітряна атмосферна суміш до того моменту, поки тиск досягне потрібного значення.

Запчастини до компресорів

Яким би не був широкий ринок виробників, завжди є компресори, знайти запасні частини до яких просто неможливо. Зіткнувшись з перешкодою, не варто поспішати викидати механізм. Замовляйте запчастини у нас – це зручно та вигідно. Ваша заявка буде виконана в термін, максимально оперативно і без додаткових клопотань з боку клієнта, а відповідні запасні частини дозволять уникнути поломок через невірно підібрані комплектуючі.

Наша компанія займається поставкою та виготовленням на замовлення витратних матеріалів та комплектуючих для компресорних установок різних брендів.

В наявності на складі є такі різновиди комплектуючих:
     - клапанні плити та блоки циліндрів у зборі та вроздріб;
     - фільтруючі елементи у зборі та змінні картриджі;
     - клапани перепускні, запірні та запобіжники;
     - болти, гайки, шпильки;
     - поршні, колінчасті вали, компресійні кільця;
     - опорні підшипники.

Підібрати запчастини до компресорів різних марок без значних фінансових витрат реально! Головне звернутися за потрібною адресою. Ми готові Вам допомогти.

 

Запчасти к компрессорам. купить. цена.

Адреса виробничих потужностей: Київська обл., с. Гатне, вул. Київська 138А.

Контактна інформація
м. Київ, Фастівський район
Київської області, с. Гатне,
вул. Київска, 138а
Відділ продажу
sales@budmash.ua