м. Київ, Києво-Святошинский р-н,
с. Гатне, вул. Київська, 138а
+380 73 65 66 400
+380 96 65 66 400
+380 66 65 66 400
UA
RU

Крани підйомні козлового типу

Кран козлового типу призначений для монтажних, вантажно-вивантажувальних робіт з установкою на висоті та на землі.
Режим роботи крана козлового типу - легкий.
Крани "в вікно" козлового типу можуть комплектуватися різними тяговими механізмами, які впливають на характеристику швидкості транспортування вантажу.

Козловий кран "в вікно" являється рамною конструкцією з трьох опорних стійок, двутавру та допоміжних тяг, які з’єднані болтовими з’єднаннями, на які змонтовані основні вузли:
    • тяговий механізм;
    • каретка поздовжнього ходу;
    • шафа електрична
На козловому крані встановлено також: тяговий трос, проміжний барабан, гакова підвіска, запобіжний електромеханічний кінцевий вимикач максимального підйому вантажу з баластом до нього, механізм фіксації тросу.

Наше підприємство займається виготовленням та продажем вантажопідйомних кранів. Висока якість та легкість єксплуатації дозволяє максимально єфективно застосовувати вантажопідйомне обладнання нашого виробництва.

Кран вантажопідйомний козлового типу

Декларація відповідності - документ, що видається першою особою (постачальник, виробник або уповноважена ним особа) засвідчує, що продукція(послуга) відповідає певним вимогам.

Декларація відповідності Технічному Регламенту (Декларація ТР) - документ, який підтверджує, що продукція відповідає обов'язковим вимогам Технічних регламентів України. Декларація відповідності видається на підставі доказів відповідності продукції та/або на підставі контрольних випробувань. Оцінка відповідності продукції вимогам технічних регламентів проводиться згідно Технічного регламенту модулів оцінки відповідності, затвердженим Постановою Кабінету міністрів України №95 від 13.01.2016 року.
Сертифікат відповідності — документ, що виданий для підтвердження того, що продукція, система якості, система управління якістю, система управління довкіллям, персонал відповідає встановленим вимогам конкретного стандарту чи іншого нормативного документу, визначеного чинним законодавством – ДСТУ, ГОСТ, технічним умовам тощо.

Терміни «сертифікат якості» та «сертифікат на систему управління якістю» є неофіційними термінами, що використовуються в практиці, як синоніми до терміну «сертифікат відповідності».

Адреса виробничих потужностей: Київська обл., с. Гатне, вул. Київська 138А.

Контактна інформація
м. Київ, Києво-Святошинский р-н,
с. Гатне, вул. Київска, 138а
Відділ продажу
073-65-66-400
096-65-66-400
066-65-66-400
sales@budmash.ua
Telegram Бот