м. Київ, Фастівський район
Київської області
, с. Гатне,
вул. Київська, 138а
   
    
УВАГА!
В разі відсутності мобільного звязку на мобільних номерах нашого підприємства
ПРОСИМО писати або дзвонити на Viber +380966566400
UA
RU

Верстати для виготовлення хомутів GF-25

Верстати для гнуття дроту, катанки, будівельної арматури гладкого і ребристого профілю GF 25 призначені для виготовлення прямокутних хомутів і П - образних скоб з прутків діаметром від 4,0 до 25,0 мм. Вибір кутів гнуття на 90⁰ або 135⁰ здійснюється за допомогою пари педалей в момент початку роботи, після укладання декількох прутів одночасно в зону згинання на робочому столі верстата. Відповідно, при кожному натисненні на педаль відбувається один цикл загину прутів на кут до 90⁰ або 135⁰ і повертає вал в початкове положення для початку чергового циклу згинання.

Для масового виготовлення однотипних деталей на робочому столі налаштовують обмежувач, що створює додаткову зручність, особливо при одночасному згинанні декількох прутків.

Рекомендується застосовувати в парі з верстатами для різання арматури GQ - 40, GQ – 40В, GQ - 50 або правильно-відрізними верстатами YGT4 - 12, YGT4 - 14 для забезпечення повного циклу виготовлення арматурних каркасів і заощадження робочого часу.

Характеристики верстатів GF-25 представлені в таблиці:

Модель верстата

GF25

Діаметри арматури (клас А1)

4 - 25 мм

Діаметри арматури (клас А3)

4 - 22 мм

Швидкість обертання електродвигуна

1440 об/хв

Потужність електродвигуна

3 кВт

Робоча швидкість головного валу верстата

25-30 об/хв

Напруга

380 В / 50 Гц

Верстати для згинання арматурної сталі GF

Декларація відповідності - документ, що видається першою особою (постачальник, виробник або уповноважена ним особа) засвідчує, що продукція(послуга) відповідає певним вимогам.

Декларація відповідності Технічному Регламенту (Декларація ТР) - документ, який підтверджує, що продукція відповідає обов'язковим вимогам Технічних регламентів України. Декларація відповідності видається на підставі доказів відповідності продукції та/або на підставі контрольних випробувань. Оцінка відповідності продукції вимогам технічних регламентів проводиться згідно Технічного регламенту модулів оцінки відповідності, затвердженим Постановою Кабінету міністрів України №95 від 13.01.2016 року.
Сертифікат відповідності — документ, що виданий для підтвердження того, що продукція, система якості, система управління якістю, система управління довкіллям, персонал відповідає встановленим вимогам конкретного стандарту чи іншого нормативного документу, визначеного чинним законодавством – ДСТУ, ГОСТ, технічним умовам тощо.

Терміни «сертифікат якості» та «сертифікат на систему управління якістю» є неофіційними термінами, що використовуються в практиці, як синоніми до терміну «сертифікат відповідності».

Адреса виробничих потужностей: Київська обл., с. Гатне, вул. Київська 138А.

Контактна інформація
м. Київ, Фастівський район
Київської області, с. Гатне,
вул. Київска, 138а
Відділ продажу
sales@budmash.ua