м. Київ, Києво-Святошинский р-н,
с. Гатне, вул. Київська, 138а
+380 73 65 66 400
+380 96 65 66 400
+380 66 65 66 400
UA
RU
Назад

Тельфери двошвидкісні китайського виробництва. Сфера застосування.

Ця стаття адресована для керівників підприємств абсолютно різних видів бізнесу, які масово використовують внутрішньо цехові або як окремий випадок будівельно-монтажні вантажопідйомні пристрої : тельфери, талі, а разом з ними і кран балки, крани і так далі коли усе підйомне устаткування застосовується для простих за швидкістю переміщень вантажів, але в той же час виникають потреби в повільному підйомі / опусканні вантажу. Приведу ряд прикладів використання швидкого і повільного підйому і опускання вантажів, які повинні працювати на одному і тому ж механізмі в потрібній послідовності.

- Швидкість опускання ковша з розплавленим металом в ливарному виробництві має бути максимально високою, і вона складає загальноприйняту швидкість 8,0 м/хв. Але при наближенні ковша до безпосереднього місця його вивантаження, для дотримання граничної точності, оператор перемиканням відповідних кнопок переходить на швидкість опускання ковша зі швидкості 8,0 м/хв. до швидкості 0,8 м/хв. Підйом вивантаженого ковша вже відбувється із швидкістю 8,0 м/хв.

- Швидкість підйому /опускання фасадних склопакетів виконується на швидкості 8,0 м/хв., а безпосередня установка, монтаж склопакета відбувається на швидкості 0,8 м/хв.

- При капітальному ремонті будівельного устаткування, зокрема верстатів рубки, гнуття арматури на нашому підприємстві, основна швидкість підйому / опускання складає 8,0 м/хв. але при розбиранні, складанні частин верстата, коли потрібна висока точність, деякі роботи неможливо виконати при швидкості опускання 8,0 м/хв. Перемикання швидкості підйому або опускання вантажу з 8,0 м/хв. до 0,8 м/хв. не представляється складним.

Тельфери з однією постійною швидкістю мають маркіровку CD, а двох швидкісні CD/MD. Запрошуємо усіх потенційних замовників, зацікавлених в придбанні двошвидкісних тельферів на прикладі нашого виробництва особисто переконатися в усіх їх перевагах. На складі нашого підприємства знаходиться повний асортимент тельферів, у тому числі двошвидкісних моделей CD/MD. Також пропонуємо тельфера високого підйому від 30 до 60 метрів з можливістю переобладнання на двошвидкісний режим.

0 0)